Preču katalogs

Laka akmeņiem Eskaro GranitLakk Aqua Pusmatēta 0.95L:

Pielietojums
Ūdenī šķīstoša pusmatēta akrila laka pret nelabvēlīgu laika apstākļu ietekmi, nodilumizturubības palielināšanai un dažādu minerālu virsmu dekorēšanai. Iekšdarbiem un ārdarbiem. Laka nav paredzēta horizontālām virsmām ārdarbos, tāpat glazētām un pulētām virsmām. Nelietot uz ķieģeļiem ar „uzziedēšanas” problēmām. Nelietot uz fasādēm hidroizolācijas pārkāpuma gadījumā starp pamatiem un sienu.

Īpašības
Piemīt izturība pret klimatisko faktoru darbību. Satur vasku, kas paaugstina ūdens atgrušanas īpašības un nodroši navieglu mitro tīrīšanu, tāpat satur UV filtru, kas pasargā virsmu no izbalēšanas. Izceļ faktūru un krāsu piesātinājumu apstrādātai virsmai, piedod „mitra akmens” efektu. Apstrādātās virsmas mazgāšanai izmantot ūdeni, nepieciešamības gadījumā neitrālus un vieglus mazgāšanas līdzkeļus. Nelietit abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, kā arī cietus sūkļus un birstes. Stipra beršana var virsmu padarīt spīdīgu. Segums iegūst galīgo nodilumizturību apmēram pēc 4 nedēļām.

Matējuma pakāpe
Pusmatēta. „Mitra akmens” efekts.

Virsmas sagatavošana
Virsmai ir jābūt spēcīgai, sausai un rūpīgi attīrītai no pelējuma, smiltīm, putekļiem, netīrumiem, eļļas un taukiem.Agrāk krāsotu virsmu attīrīt no vecās lobošās lakas kārtas, noslīpēt ar smilšpapīru un nomazgāt ar ūdeni. Ar pelējumu vai sūnu cietušās vietas rūpīgi, mehāniski attīrīt ar līdzekli BIOTOL vai BIOTOL Spray, nomazgāt ar ūdeni un nosusināt. 

Uzklāšana
Pirms izmantošanas laku rūpīgi samaisīt, kā arī pārmaisīt uzklāšanas laikā, vienmērīgai matējošo piedevu sadalei. Pēc nepieciešamības atšķaidīt. Lai iegūtu „mitrā akmens” efektu, mēreni uzsūcošai virsmai pietiek ar vienu lakaskārtu. Apstrādājot porainas virsmas, pēc 1-2 stundām uzklāt otru lakas kārtu. Akmens virsmas, kas pakļautas spēcīgai atmosfēras ietekmei vai intensīvai mehāniskai slodzei, ieteicams ar laku apstrādāt katru gadu.

Darba instrumenti
Ota, rullītis.Pēc darba beigām nomazgāt arūdeni.

Darba temepratūra
Virs 10C, gaisa mitrums zemāks par 80%.

Saistviela
Akrilāts

Šķīdinātājs
Ūdens, līdz 25%.

Patēriņš
8-12 m2/l

Žūšanas laiks
Otrās kārtas uzklāšanai 1-2 stundas, pilna izžūšana 2-4 stundas pie temperatūras 20 un gaisa mitruma 80%.

Blīvums
~ 1 kg / l

Sausais atlikums
~25%

Uzglabāšana
2 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Granit_Lakk.pdf (186.49 kB)

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Eskaro
Apdares darbiem Universālā
Pielietojums Minerālvirsmas
Sastāvs Akrila
Segtspēja 125 ml/m2
Spīduma pakāpe Pusmatēta
Krāsa Caurspīdīgs
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Laka akmeņiem Eskaro GranitLakk Aqua Pusmatēta 0.95L
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
10. jūnijs (no € 1.99)
Omniva pakomāts
10. jūnijs (no € 1.99)
Piegāde uz mājām
10. jūnijs (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit