Preču katalogs

Ātri žūstošā alkīduretāna laka RILAK AURLAK Spīdīga 2.7L:

Ātri žūstošā alkīduretāna laka paredzēta parketa grīdu lakošanai veicot iekšdarbus. Tā veido cietu spīdīgu plēvi ar augstu ūdens un nodīlumizturību. AURLAK - spīdīga, AURLAK M - pusmatēta.

LIETOŠANA:

Pirms lietošanas laku samaisa. Nepieciešamības gadījumā atšķaida līdz darba viskozitātei ar vaitspirtu vai šķīdinātāju VAITSOL. Šos pašus šķīdinātājus lieto darba instrumentu mazgāšanai. Laku uzklāj uz tīrām sausām koka virsmām ar veltnīti vai otu 2-3 kārtās ar patēriņu (nerēķinot zudumus uzklāšanas laikā) 8-10 m2/l katrai kārtai. Gaisa un lakojamās virsmas temperatūrai jābūt no +5°C līdz +30°C. Relatīvajam gaisa mitrumam – ne augstākam par 85%. Uzklājot pirmo kārtu laku atšķaida ar 10% šķīdinātāja no lakas tilpuma. Pārējo kārtu uzklāšanai veic šādu lakas atšķaidīšanu: 0-5% no lakas tilpuma. Starp kārtām ieteicams veikt vieglu slīpēšanu. Slīpēšana ir obligāta, ja žāvēšanas laiks starp kārtām ir lielāks par 48 stundām. Žūšanas laiks 20°C temperatūrā – 3 stundas (10°C temperatūra – 6 stundas). Ieteicamais žāvēšanas laiks pirms nākošās kārtas uzklāšanas – no 8 Iīdz 48 stundām. Maksimālo cietību pārklājums sasniedz pēc 5 dienām no pēdējās kārtas uzklāšanas. Strādājot ar laku nepieciešams nodrošināt labu gaisa apmaiņu un lietot acu, sejas un roku ādas aizsardzības līdzekļus (brilles, cimdus un tml.). Laka jāglabā blīvi noslēgtā tarā, sargājot no sasilšanas.

  • Produkts paredzēts lietošanai iekšdarbos
  • Šķaidīšanai un instrumentu tīrīšanai izmantojams šķīdinātājs
  • Pieļaujama krāsošana ar otu
  • Pieļaujama krāsošana ar rullīti
  • Žūšanas laiks 3 h
  • Patēriņš 8÷12 m²/l
AURLAK.pdf (106.35 kB)
AURLAK-DDL.pdf (829.67 kB)

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols RILAK
Apdares darbiem Iekšdarbiem
Pielietojums Parkets
Sastāvs Uretānalkīda
Segtspēja 125 ml/m2
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Ātri žūstošā alkīduretāna laka RILAK AURLAK Spīdīga 2.7L
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
10. jūnijs (no € 1.99)
Omniva pakomāts
10. jūnijs (no € 1.99)
Piegāde uz mājām
10. jūnijs (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit