Preču katalogs

Ar ūdeni atšķaidāma parketa laka RILAK NEOKRON M Pusmatēta 0.9L:

Vienkomponenta ar ūdeni atšķaidāma parketa laka uz akrilātu – uretānu dispersijas bāzes paredzēta parketa grīdu lakošanai kā dzīvojamās, tā arī intensīvi ekspluatējamās sabiedriskās telpās. Veido spīdīgu nodilumizturīgu pārklājumu. Lakošanas un žūšanas laikā neizdala organiskos šķīdinātājus. (Nav izmantojama parketa lakošanai no dažu dižskābaržu šķirnēm un “dimanta priedes”). NEOKRON - spīdīga; NEOKRON M - pusmatēta.

LIETOŠANA:

Pirms lietošanas laku samaisa. Atšķaidīšana parasti nav nepieciešama. Lakojamās virsmas attīra no netīrumiem un putekļiem. Ieteicama parketa gruntēšana ar gruntēšanas laku NEOKRON SEALER. Gruntēšanai var izmantot arī pašu laku NEOKRON. Gruntēšanu veic ar otu vai veltnīti 1 kārtā vai ar speciālu lakošanai paredzētu tērauda lāpstiņu-špakteli 2-3 kārtās. Pēc gruntskārtas uzklāšanas jāveic slīpēšana. Žāvēšanas laiks pirms slīpēšanas – ne mazāks par 6 stundām. Veicot gruntēšanu ar speciālo lakošanai paredzēto tērauda lāpstiņu-špakteli slīpēšana parasti nav nepieciešama. Laku uzklāj 2-3 kārtās (neieskaitot gruntskārtu). Uzklāšana jāveic vienmērīgās kārtās, nepieļaujot lokālu lakas uzkrāšanos. Starpkārtu izturēšanas laikam jābūt ne mazākam par 5 stundām. Žāvēšanas laiks līdz brīvas kustības uzsākšanai – 6 stundas. Zemākā temperatūrā žūšanas laiks palielinās. Lakas pilnīga sacietēšana notiek 1 nedēļas laikā no uzklāšanas brīža. Tepiķu ieklāšanu, mēbeļu izvietošanu, mitro tīrīšanu, kā arī aizsargvasku uzklāšanu atļauts veikt ne ātrāk kā pēc 1 nedēļas. Gaisa un lakojamās virsmas temperatūrai jābūt ne zemākai par +10°C. Relatīvajam gaisa mitrumam – ne augstākam par 80%. Lakas uzklāšanas laikā jāizvairās no tiešas saules staru iedarbības un caurvēja. Darba instrumentu mazgāšanai lietot ūdeni. Sažuvušas lakas pārpalikumus notīra ar acetonu vai šķīdinātāju 646.

  • Produkts paredzēts lietošanai iekšdarbos
  • Glabāt temperatūrā, kas nav zemāka par +5ºC
  • Šķaidīšanai un instrumentu tīrīšanai izmantojams ūdens
  • Pieļaujama krāsošana ar otu
  • Pieļaujama krāsošana ar rullīti
  • Žūšanas laiks 4 h
  • Fasejums 0.9 l, 10 l, 2.7 l
  • Patēriņš 8÷10 m²/l

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols RILAK
Apdares darbiem Iekšdarbiem
Pielietojums Parkets
Sastāvs Akrilātu–uretānu dispersijas bāzes
Segtspēja 110 ml/m2
Spīduma pakāpe Pusmatēta
Krāsa Caurspīdīgs
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Ar ūdeni atšķaidāma parketa laka RILAK NEOKRON M Pusmatēta 0.9L
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
7. aprīlis (no € 1.99)
Omniva pakomāts
7. aprīlis (no € 1.99)
Piegāde uz mājām
7. aprīlis (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit