Preču katalogs

Pielietojums

Labi sedzošiem, saķeri veidojošiem gruntsklājumiem uz nestspējīgām minerālām virsmām - minerāliem apmetumeim un ģipškartona plāksnēm ārdarbos un iekšdarbos. Lietojot uz ģipsa plāksnēm, ievērojami samazina plānā kārtā klātas gipša špakteles atlpušanas risku. Īpaši pielietojama kā saķeri veidojoša grunts zem sekojošiem mākslīgo sveķu, silikona sveķu, dispersijas – silikāta, minerālā apmetuma un krāsaino akmentiņu apmetuma pārklājumiem, kas uzlabo apmetumu uzklāšanu, strukturēšanu un produktivitāti.

Īpaši piemērota Capatect A+B siltumizolācijas sistēmai vai Capatect VHF sistēmai A+B saskaņā ar tabulu 2. lpp. Papildus tiek samazināta pamatapmetuma ūdens uzsūktspēja, jo pamatapmetums aizkavē ūdeni, kas iekļūst caur struktūrapmetuma defekta vietām.

Putzgrund 610 izmanto arī kā struktūrklājumu (birstes vilcieni) zem ArteLasur, DecoLasur lazūru tehnikām un kā pamatklājumu zem dekoratīvajiem apmetumiem Capadecor VarioPutz, Capadecor VarioStone un Capadecor CalcinoDecor.

Īpašības

  • ar labu saķeri
  • nesatur konservantus
  • ar labu segtspēju
  • ar minimālu emisiju, nesatur šķīdinātājus
  • atšķaidāma ar ūdeni
  • videi draudzīga, ar minimālu smaržu
  • ūdeni atgrūdoša
  • ugunsreakcijas klase A2 pēc DIN 4102, 1. daļas, atbilstoši Capatect siltumizolācijas, resp. Caatect VHF sistēmas uzbūvei, kurā tā tiek izmantota

Materiāla bāze

Mākslīgo sveķu dispersija atbilstoši DIN 55945.

Iepakojums

25 kg

Krāsu toņi

Balta (Bāze 1). Grunts var tikt izmantota arī bez tonēšanas.

Tonēšana ir iespējama tikai, ka atsevišķs pakalpojums un tikai klātienē Kurši veikalā. Pakalpojuma maksa tiek noteikta individuāli atkarībā no izvēlēta toņa. Krāsam ar marķējumu “Baze1” sastāvā ir balts pigments. Šādas krāsas ir ieteicamas tonēt pasteļtoņos, pretējā gadījumā var būt vajadzīgs daudz krāsvielu, lai iegūtu spilgtas krāsas, bet vēlamais tonis var nebūt sasniegts. Pārmērīga pigmentu daļas attiecība uz krāsu apjomu – samazina krāsas nodilumizturību.

Uzglabāšana

Vēsā vietā, sargāt no sala.

Blīvums

apm. 1,6 g/cm3


Vairāk informācijas ražotāju mājas lapā šeit!

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols CAPAROL
Apdares darbiem Universālā
Pielietojums Betona
Sastāvs Mākslīgo sveķu dispersija
Segtspēja 250-300 g/m2
Krāsa Balts
Bāze B1
Svars 25 kg
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Grunts CAPAROL Putzgrund CT 610 W 25 kg
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
29. maijs (no € 1.99)
Piegāde uz mājām
29. maijs (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit