Preču katalogs

Laka Tikkurila Unica Super 90 Spīdīga EP-Bāze 0.225L:

Unica Super ir piemērota koka virsmu apstrādei iekštelpās un āra apstākļos. To var lietot laivu, mēbeļu un grīdu lakošanai.

Iekšdarbiem un ārdarbiem
Unica Super satur aizsargvielas pret UV staru iedarbību, kas palēnina koksnes dzeltēšanu saules gaismas ietekmē. Tonēta laka aizsargā pret saules gaismu efektīvāk nekā netonēta laka.

Bezkrāsaina vai tonēta
Unica Super var izmantot bezkrāsainu vai tonēt pēc Koka pārklājumu un laku vai Valtti toņu kartes. Ja laka ir pārāk tumša, to var atšķaidīt ar bezkrāsainu Unica Super vai ar lakbenzīnu 1050.

Ātri žūstoša
Unica Super nožūst 2 stundu laikā, un to var apstrādāt jau pēc 6 stundām. Nākamo lakas kārtu var uzklāt pēc diennakts. Laka sacietē pilnībā un sasniedz savas īpašības aptuveni 4 nedēļu laikā.

 • Bāzes krāsas: EP
 • Toņu klāsts: Tonējama pēc Tikkurila toņu kartes koka pārklājumiem un lakām, un Valtti toņu kartēm. Lai pārliecinātos par toņa atbilstību, jāveic izmēģinājuma lakojums. Ja laka ir pārāk tumša, to var padarīt gaišāku ar bezkrāsainu Unica Super, vai Vaitspirtu 1050.
 • Spīdums: Spīdīgs
 • Patēriņš: 12 - 14 m²/l vienai kārtai.
 • Šķīdinātājs: Vaitspirts 1050
 • Sajaukšanas attiecība: Ja nepieciešams, atšķaida ar vaitspirtu 1050 līdz 10% apmērā pēc tilpuma.
 • Uzklāšanas metode: Ar otu vai izsmidzinātāju. Augstspiediena izsmidzinātāja sprausla 0.009" - 0.013" (0.230 - 0.330 mm).
 • Žūšanas laiks (23°C, gaisa relatīvais mitrums 50%): Putekļi nelīp pēc 2 stundām, var pieskarties pēc 6 stundām, var pārkrāsot pēc 24 stundām. Pilnīgu cietību laka sasniedz pēc 4 nedēļām atkarībā no ventilācijas, gaisa temperatūras, gaisa relatīvā mitruma un lakas plēves biezuma.
 • Ķīmiskā izturība: Iztur benzīnu, ligroīnu, vaitspirtu un denaturēto spirtu, augu un dzīvnieku taukus, smērvielas un taukvielas. Neiztur, piemēram, atšķaidītāju.
 • Izturība pret mazgāšanu: Teicami iztur visus parastos mazgāšanas līdzekļus, SFS 3755
 • Sausais atlikums pēc tilpuma: 48 %
 • Blīvums: 0.9 kg/l, ISO 2811.

Tonēšana ir iespējams tikai, ka atsevišķs pakalpojums un tikai klātienē Kurši veikalā. Pakalpojuma maksa tiek noteikta individuāli atkarībā no izvēlēta toņa.

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Tikkurila
Apdares darbiem Universālā
Pielietojums Koka
Sastāvs Uretānalkīda
Segtspēja 80 kg/m2
Spīduma pakāpe Spīdīga
Krāsa Caurspīdīgs
Bāze EP
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Laka Tikkurila Unica Super 90 Spīdīga EP-Bāze 0.225L
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
17. jūlijs (no € 1.99)
Omniva pakomāts
17. jūlijs (no € 1.99)
Piegāde uz mājām
17. jūlijs (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit