Preču katalogs

Augsne krūmmellenēm Biolan 50L:

Krūmmelleņu audzēšanai ir piemērota līdzena vai neliela slīpuma, saulaina vieta, kur ziemā sniega sega ir pastāvīga. Ja nav sniega, jauno zaru dzinumu galos var var sala bojajumi. Labākā ir no vēja aizsargata, bet ne koku ēnā esoša vieta.

Lai veidotos ogas, krūmmellenes jāmēslo. Krūmmelleņu augšanas prasībās ir līdzīgas rododendriem, viršiem un citiem meža augiem. Krūmmellenes ļoti jūtīgas pret augstu sāļu koncentrāciju augsnē un augstu pH. Parasti izmanto mēslojumu, kas paredzēts meža augiem (rododendriem, viršiem, dzērvenēm, skuju kokiem). Krūmmellenes nedrīkst pārmēslot, jo īpaši ar slāpekļa mēslojumu. Mēslošanu pārtrauc jūlija pirmajā pusē, lai nestimulētu dzinumu augšanu rudenī, jo nepārkoksnējušies dzinumi nosals pat nelielā salā. Pavasaros dod slāpekļa mēslojumu, vēlāk pārmaiņus ar pilnmēslojumu, augusta beigās mēslo ar kālija sulfātu, lai veicinātu dzinumu pārkoksnēšanos un augs nobriestu pārziemošanai. Ir arī vēlams ik pēc pāris gadiem, krūmus augsnes ielabošanai, rudenī mulčēt ar skābu kūdru.

Lietošana

Krūmmellenēm nepieciešama viegla, ūdeni un gaisu caurlaidīga, trūdvielām bagāta irdena skāba augsne. Optimālais augsnes pH 4,2 – 5,0. Stādīšanai vislabāk ir izmantot 2-3 gadīgus krūmus. Atkarībā no šķirnes, krūmus stāda 0,8-1,5 m attālumā vienu no otra, jo krūmmellenēm nepieciešams salīdzinoši daudz vietas. Stādīšanai izrok 60 cm dziļu un 1-1,5 m platu bedri. Vietās ar augstu gruntsūdens līmeni iekārto drenāžu. Stādīšanas bedri pilda ar Biolan Augsni krūmmellenēm. Stādu iestāda 5-7 cm dziļāk kā tas audzis. Pēc stādīšanas rūpīgi aplej un mulčē.

Lai novācamās ogas būtu lielas un gardas, augiem nepieciešama regulāra laistīšana, tomēr jāuzmanās, lai ūdens nebūtu kaļķains, tādēļ laistīšanai ideālāli būtu izmantot lietus ūdeni.

Informācija:

  • Tipa nosaukums: Kūdra substrāts
  • Produkta nosaukums: Biolan Augsne krūmmellenēm
  • Lietošana: Krūmmelleņu un citu meža augu stādīšana
  • Izejvielas (FIC020-001159/2006): Naturāla tumšā kūdra, smiltis, komposts (kokšķiedra, vistu mēsli, sasmalcināta koku miza, kūdra)
  • pH: max.5
  • Elektrovadītspēja (EC): 15mS/m
  • Tilpumsvars: 350g/l
  • Mitrums: 60%
  • Tilpums: 50 l

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Biolan
Veids Augsne
Pielietojums Skujeņiem un rododendriem
Augsnes pH līmenis 5
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Augsne krūmmellenēm Biolan 50L
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
16. jūlijs (no € 1.99)
Piegāde uz mājām
16. jūlijs (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit