Preču katalogs

Hidroizolācija Mapei Mapegum WPS 5KG:

Mapegum WPSir šķīdinātāju nesaturoša, lietošanai gatava, vienkomponenta hidroizolācijas membrāna pelēka krāsā, kas veidota uz sintētisko sveķu ūdens dispersijas bāzes. Mapegum WPS konsistence ļauj to viegli uzklāt gan uz horizontālām un slīpām, gan vertikālām virsmām.

Pēc ūdens iztvaikošanas, Mapegum WPS veido nelīpošu, elastīgu membrānu, kura ir pietiekoši izturīga, lai pa to staigātu. Uz Mapegum WPS membrānas iespējams instalēt keramiskās flīzes, marmoru un dabisko akmeni.

Mapegum WPS elastība nodrošina tās pretestību pret temperatūras maiņām un vibrācijām. Mapegum WPS piemērota hidroizolācijas izveidei uz virsmām, kuras pakļautas nelielām deformācijām un uz kurām ir novērojama mikroplaisu veidošanās (< 1 mm).

Mapegum WPS ir izturīgs pret ūdens (arī pret sārmainuūdeni pH > 12), hlorīdu un mājsaimniecības tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu iedarbību.

Uz sacietējušās hidroizolācijas membrānas iespējama visu veidu flīžu klājumu izveide, izmantojot MAPEI cementa bāzes līmjavas (piem., Granirapid, Keraflex, Adesilex P9) vai ūdens dispersijas līmes (piem., Ultramastic III). Šīs līmjavas ir piemērotas flīžu instalēšanai mitrās telpās un sertificētas sekojošās institūcijās:

  • Säurefliesner (Vācijā);
  • Sp Swedish National Testing & Research Institute (Zviedrijā);
  • Norwegian Research and Building Institute (Norvēģijā).

Pielietojums:

Hidroizolācijas izveidei iekštelpās uz sienām un grīdām,kuras nav pakļautas pastāvīgai ūdens vai kapilārā mitruma iedarbībai. Elastīga, plaisu neveidojoša hidroizolācijas membrāna. Uzklājama pirms keramisko flīžu vai akmens materiālu instalēšanas.

Mapegum WPS izmanto hidroizolācijas izveidei uz:

  • ģipša plāksnēm, ģipša vai cementa apmetuma, vieglā cementa blokiem, ūdensdrošiem saplākšņiem;
  • cementa, koka un magnezīta pamatnēm vai keramisko flīžu un dabiskā akmens klājumiem, kuri iepriekš ir apstrādāti ar Mapeprim SP gruntēšanas sastāvu.

Izmantošanas piemēri

  • Hidroizolācijas izveidei vannas istabu un dušu kabīņu sienām un grīdām pirms keramisko flīžu vai dabiskā akmens materiālu klājumu, kā arī mozaīkas izveides.
  • Hidroizolācijas izveidei uz virtuvju sienām un grīdām pirms keramisko flīžu vai dabiskā akmens materiālu klājumu izveides.

Ieteikumi

  • Nelietot Mapegum WPS, ja apkārtējās vides temperatūra ir zemāka par +5°C.
  • Nepieciešamības gadījumā veidot slīpas virsmas, lai novērstu ūdens uzkrāšanās iespējas.
mapegum_wps_DL (179.35 kB)

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Mapei
Apdares darbiem Iekšdarbiem
Pielietojums Hidroizolācija
Sastāvs Mākslīgo sveķu dispersija
Segtspēja 1,5 kg/m2/mm
Krāsa Gaišpelēks
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Hidroizolācija Mapei Mapegum WPS 5KG
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
1. jūnijs (no € 1.99)
Piegāde uz mājām
1. jūnijs (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit