Preču katalogs

Divkomponentu hidroizolācija Vincents Polyline HIDROPSTOP H500 A+B 15.5KG:

Hidrostop H500 ir cementa bāzes, elastīga, divkomponentu hidroizolācija, kas paredzēta peldbaseinu, ūdens rezervuāru, balkonu, terašu, vannas istabu, māju jumtu un pamatu hidroizolēšanai. Tā saglabā elastību pie -20°C un ir noturīga pret UV starojumu! Sagatavotā veidā (sajaucot komponentes A un B) tiek iegūta viendabīga masa, kas ir piemērota horizontālu un vertikālu virsmu apstrādei.

Lietošanas instrukcija: Virsmām, kuras paredzēts pārklāt ar “Hidrostop H500” jābūt veselām (viengabalainām), tīrām, atbrīvotām no putekļiem, eļļainiem  šķidrumiem, bioloģiskā apauguma u.c. saķeri samazinošiem slāņiem. Virsmu bojājumu (plaisas, nodrupumi) remontdarbus veikt izmantojot Vincents Polylineproduktu “SUPER”. Pirms uzklāšanas virsmu samitrināt ar tīru ūdeni.“Hidrostop H500” komponenti B ieliet tīrā traukā un lēnām ar mikseri maisot  pievienot pulverveida komponenti A, līdz iegūta viendabīga masa. “Hidrostop H500” Izstrādes laiks – 45min. Uzklāt ar otu, špakteļlāpstiņu vai augstspiediena izsmidzināšanas iekārtu divās kārtās. Otro kārtu klāj perpendikulāri pirmajai un ne ātrāk kā pēc pirmās kārtas sacietēšanas (apmēram 4-5st.). Vienas kārtas biezumam jābūt vismaz 1mm. Nestabilā svirsmas: plaisas, deformācijas šuves, stūri, grīdu un sienu salaidumu vietas ir jāpastiprina ar stikla šķiedras sietu,ko iestrādā starp divām Hidrostop H500 kārtām. Flīzēšanas darbus var uzsākt 5 dienas pēc hidroizolācijas uzklāšanas. 

Patēriņš: 1,7 kg/m2 klājot 1 mm kārtā. Patēriņš var atšķirties atkarībā no virsmas struktūras.

Uzglabāt slēgtā traukā no +5 - +30C. Sargāt no sasalšanas un mitruma. Derīguma termiņš: 12 mēneši no izgatavošanas datuma. 

P261 – Izvairīties ieelpot putekļus/tvaikus/gāzi/dūmus/izgarojumus/smidzinājumu. P280 – Izmantot aizsargcimdus/aizsargdrēbes. P302 + P352 - SASKARĒ AR ĀDU nomazgāt ar lielu ūdens daudzumu. P304 + P340 – IEELPOŠANAS GADĪJUMĀ: izvest cietušo svaigā gaisā un turēt miera stāvoklī. P305 + P351 + P338 – SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un, ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt  skalot. P301 +  P310 - NORĪŠANAS  GADĪJUMĀ: Nekavējoties sazinieties ar saindēšanās centru vai ārstu. P501 – Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar ķīmisko vielu iznīcināšanas noteikumiem.

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Vincents Polyline
Apdares darbiem Iekšdarbiem
Pielietojums Hidroizolācija
Sastāvs Cementa bāzes
Segtspēja 1,7 kg/m2
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Divkomponentu hidroizolācija Vincents Polyline HIDROPSTOP H500 A+B 15.5KG
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
3. jūnijs (no € 1.99)
Piegāde uz mājām
3. jūnijs (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit