Preču katalogs

Krīta grunts elvi 5L:

Grunts uz sīkmolekularas akrildispersijas bāzes ar antiseptiķa piedevu. Nesatur organiskos šķīdinātājus Paredzēta iekšējiem un ārējiem darbiem līdz 3mm bieza irdena krīta balsinājuma nostiprināšanai. Pēc virsmas nostiprināšanas, nenoņemot krīta slāni, var veikt tālākos apdares darbus: balsināt, krāsot, špaktelēt. Gruntējums ir mitrumizturīgs, ūdens tvaikus caurlaidīgs. Grunti var lietot arī citu celtniecības materialu (betons, apmetums, ģipškartons, poru betons, ķieģeļi) apstrādei pirms špaktelēšanas un krāsošanas darbiem. Grunts izlīdzina pamatnes mitruma uzsūci, uzlabo saķeri ar pārklājumiem.

PAMATNES SAGATAVOŠANA. Apstrādājamai virsmai jābūt sausai un tīrai no eļļas un tauku nosēdumiem. Nestipras virsmas daļas jānoņem mehāniski.

IZSTRĀDE. Grunti uzklāj ar otu, rullīti vai smidzinātāju. Krīta kārta visā biezumā jasamitrina ar grunti, uzklājot to vairākkārtīgi, nenogaidot pilnīgu iepriekšējā gruntējuma nožūšanu.

IZLIETOJUMS. Atkarībā no virsmas uzsūktspējas un krīta slāņa biezuma 0.100 – 0.400 l/kv.m. Turpmākos apdares darbus veic pēc pilnīgas grunts nožūšanas. (5-24st.)

 

UTILIZĀCIJA. Tukšo iepakojumu utilizē kā saimniecības atkritumus. UZMANĪBU! Grunti glabāt un strādāt ar to pie temperatūras +5°C līdz 25°C. Grunts lietojama 12 mēnešus kopš izgatavošanas datuma. Instrumentus pēc lietošanas mazgāt ar ūdeni. Sargāt no bērniem! Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisko palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu. Ū/B gruntējumi: GOS 1.8/30/0.

 

* Produkta krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Apraksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tajā varētu nebūt iekļautas visas produkta īpašības. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. E-veikala cenas var atšķirties no cenām veikalos.

Vairāk informācijas
Zīmols Elvi
Apdares darbiem Universālā
Pielietojums Universālā
Sastāvs Akrildispersija
Segtspēja 250 ml/m2
Krāsa Pelēks ozols
Garantija 24 mēneši
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Krīta grunts elvi 5L
Vērtējums
Customer Questions
Nav jautājumu
Saņemt Kuršu veikalā (BEZ MAKSAS)
Saņemt Latvijas Pasts pasta nodaļā
17. jūlijs (no € 1.99)
Piegāde uz mājām
17. jūlijs (no € 3.99)

Piegādes veidu izvēle un saņemšanas datums var mainīties atkarībā no pasūtījuma kopējā groza!

Sazinieties ar mums

+371 25660001
I-V, 9:00-18:00
info@kurshi.lv

Veikali

 

Kurši veikalu adreses
un
 kontaktus skatīt šeit